Fitlife set ile nasıl zayıflanır?

TLİFE FORM SETİ ( 2 ADET MORİNGA KAHVE,1 ADET MORİNGA KAPSÜL,1 ADET NİKSİR KAPSÜL)

Sipariş ver

İçindekiler:Spirulina,Magnezyum L-Carnitine,selüloz,Supplementler Askorbik Asit. Hidroksipropil Metil Selüloz Kapsül

Supplementlerin Faydaları Nelerdir?

Her supplement farklı bir işleve sahiptir. Supplementlerin ortak özellikleri ise vücudun onarımına ve gelişimine yardımcı olmaktır. Supplementlerin faydaları ise şöyledir:

 • Supplement kullanımı, kas kaybını önlemeye yardımcı olur. Her gün belirli bir miktarda protein almanızı kolaylaştırır. Alınan protein ile kazanılan amino asitler vücudun farklı bölgelerinde kullanılır.
 • Sağlığı destekleyen supplementlerin en büyük faydalarından biri yeni kas dokusu inşa etmektir. Antrenmandan önce ve antrenmandan sonra protein alındığında vücudun protein sentezleme hızı artar.
 • Supplement ürünleri, vücudun kendi kendine üretemediği besinlerin takviyesidir. Dolayısıyla vücut için gerekli olan tüm içeriği pratik bir tasarımla sunarlar.
 • Supplementler zamandan kazanmayı kolaylaştırır. Vücudun kendini onarma ve geliştirme yeteneği yeterince hızlı değildir. Supplementler bu süreci hızlandırır.

Spirulina Nedir? Nasıl Tüketilir?

Spirulina, genellikle toz halinde veya ek olarak tüketilen mavi-yeşil alglerdir. Yani, bilinenin aksine, bir bitki türü olmayan Spirulina su yosunu diye tanımlanabilir.  Bir siyanobakteri türü olan Spirulina, aslında cam materyallerin tabanlarında yosun yatmanı oluşturan bakteri türüdür. Spirulina, sadece besin takviyesi olarak değil sakız, şeker ve ambalajlı ürünlerde gıda boyası olarak da yaygın şekilde kullanılır. Ancak, gıda takviyesi olarak kullanılan Spirulina, sağlığa zararlı olabilecek maddeler ile kontamine edilmemiş olması açısından doğada yetiştirilmeyip, özel olarak yetiştirilmektedir.

Neden Spirulina?

Spirulina, vitamin A, C, E ve B vitaminleri ve kalsiyum, magnezyum, çinko ve selenyum gibi birçok mineral içeren vitaminler ile dolu olduğu için besleyici ve yoğun bir gıda olarak bilinir.
Özellikle, C vitamini ve selenyum hem antioksidan özelliği olan vitaminler olup, hem de hücrelerimizi ve dokularımızı potansiyel hasarlara karşı korur.
Bu alg, aynı zamanda, mükemm
el bir vegan demir kaynağıdır ve 5 yaşından küçükler için tavsiye edilen günlük ihtiyacın yaklaşık % 16’sını ve 50 yaşın üzerindeki kadınlarda % 16’sını, ve 50 yaşın altındaki kadınlarda ise % 10’unu karşılar. Spirulina’nın, protein değerleri de oldukça yüksektir ve sadece 1 çay kaşığı (5 g) ile porsiyon başına yaklaşık 3 g protein sağlar.

Kimler Spirulina Kullanabilir?

Spirulina, mucize ürün olarak anılsa da, uzmanlara mutlaka kulak vermeli. Gıda takviyelerinin nasıl ve ne dozda kullanıldığı, oldukça önemli. Öte yandan, araştırmaların devam ettiğini ve hiçbir bulgunun nihai olmayacağını da unutmamak lazım. Spirulina, her ne kadar doğal olursa olsun; yanlış amaç ve dozajda kullanım sonucu herhangi bir sağlık sorununa yol açabileceğini de göz ardı etmemek lazım. Spirulina’nın kimler tarafından kullanılabileceğine bakacak olursak;

 • Kalp sorunu yaşayan kişiler,
 • Metabolizmayla ilgili şikayeti olanlar, metabolizmasını hızlandırmak ve zayıflamak isteyenler,
 • Yüksek kolesterol problemi olup; kolesterolünü düşürmek isteyenler,
 • Kaygı, stres, depresyon, dikkat eksikliği, hiperaktivite gibi bazı zihinsel ve duygusal sorunlar yaşayanlar,
 • Adet öncesi belirtilerini hafifletmek isteyenler,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenler,
 • Hafızasının zayıflığından şikayet edenler,
 • Yaraları çabuk iyileştirmek isteyenler,
 • Sindirim problemi yaşayan; sindirimini kolaylaştırmak ve bağırsaklarını düzenlemek isteyenler,
 • Tip 1 diyabet hastaları,
 • Kas gücünü ve egzersiz performansını güçlendirmek isteyenler,

Nasıl Kullanılır?

Sabah akşam yemeklerden önce 2 adet iksir 1 adet moringa kapsül kahve alımından önce bol su ile tüketilmelidir

Sipariş ver